Gelin Evi Aslı Merkepcioğlu Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (22 Ocak 2024)

Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Evi programı, 22 Ocak Pazartesi günü saat 12.30’da yeni bir bölümle ekrana gelecek. Bu bölümde, Aslı Merkepcioğlu’nun evine misafir olacak olan gelinler, evin dekorasyonu, yemekleri ve sunumu hakkında yorumlarda bulunacaklar.

Aslı Hünel ile Gelin Evi’ programı, Show TV’de izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Bu programda, beş farklı gelin, birbirlerinin evlerini, yemeklerini ve sunumlarını değerlendiriyor. Yeni haftada, beş yeni gelin, hem hamaratlıklarını hem de iddialarını ortaya koyacak. Heyecanın eksik olmadığı bu programı kaçırmayın.

Gelin Evi Aslı Gelin Kimdir?

Aslı Hünel ile Gelin Evi programı, her alanda yetenekli ve rekabetçi beş gelinin yarıştığı bir program. İzleyiciler, bu programda, gelinlerin evlerini, yemeklerini, sunumlarını, çeyizlerini ve düğünlerini görebiliyor.

Gelin Evi’nin yeni bölümü, 25 yaşındaki ve 4 aylık evli olan Aslı Merkepcioğlu’nun evine gidiyor. Aslı Merkepcioğlu, diğer gelinler tarafından, sunumundan çeyizine, düğününden ev dekorasyonuna kadar birçok kriterde puanlanacak.

Aslı Merkepcioğlu’nun hayatı, Hatay’da yaşadığı depremde evini ve çeyizlerini kaybetmesiyle değişti. Bu acı olayın ardından başka bir şehre taşınmak zorunda kalan Aslı Merkepcioğlu’nun yaşadıkları, izleyenleri duygulandıracak.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Aslı Hünel ile Gelin Evi programı, yeni evli gelinlerin birçok alanda yarıştığı bir program. Gelinler, hem mutfakta hem de geleneklerde gösterdikleri başarıyla ödül kazanmaya çalışıyorlar. Ev sahibi gelinler, hem ilişkilerini test ediyor hem de ev işlerinde becerilerini sergiliyorlar.

Beş yeni gelin, her gün farklı bir evde misafir oluyor. Final günü, en yüksek puanı alan gelin, 12 çeyrek altının sahibi oluyor. Ayrıca, ev sahibi gelin, kendisine yöneltilen ilişki sorularını doğru cevaplayabilirse, 1 altın daha kazanabiliyor.

22 Oca 2024 - 12:30 - Kadın