Küçük Emrah'ın Oğlu Tayfun Erdoğan Kimdir? Tayfun Erdoğan Müge Anlı'ya Mı Çıktı?

Emrah, 2014 yılında Sibel Kirer ile evlendi. Bu evlilikten önce Emrah’ın iki çocuğu vardı. Ancak Emrah, geçen günlerde yaptığı bir açıklamada “Benim iki tane evladım var” dedi. Bu sözler, Emrah’ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan’ı kızdırdı. Tayfun, kendisiyle ilgili çıkan iddialara tepki gösterdi. Emrah’ın oğlu, Müge Anlı ve Seda Sayan gibi ünlü program sunucularından destek mi bekliyor?

“Küçük Emrah” lakabıyla tanınan ünlü sanatçı, özel yaşamıyla da magazin gündeminden düşmüyor. Büyük oğlu Tayfun Erdoğan’la arasındaki sorunları çözemeyen ve onunla iletişim kurma çabalarını boşa çıkaran Emrah, diğer çocukları Elyesa ve Eleysa’ya duyduğu sevgiyi ise her fırsatta dile getiriyor.

Tayfun Erdoğan Kimdir?

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde 4 Kasım 1991 yılında dünyaya gelen Tayfun Erdoğan, eğitim hayatını Bisaş İlkögretim Okulu ve Bursa Hasan Ali Yücel Lisesi’nde tamamladı. Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nden iki yıllık mezun olan Tayfun Erdoğan, bir süre Bursaspor alt yapısında futbol oynamıştı.

Tayfun Erdoğan, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel isimli programa katılarak dikkat çekmişti. Tayfun Erdoğan’ın annesi Ebru Çolak, 1990 yılında Bursa Taylan Gazinosu’nda sahne alan Emrah ile tanışmış ve onunla birliktelik yaşamıştı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Emrah, Tayfun Erdoğan’ı tanımadığını ve onunla ilgili konuşmak istemediğini söylemişti.

Tayfun Erdoğan Müge Anlı'dan Yardım İstedi İddiası 

Emrah, büyük oğlu Tayfun Erdoğan’la arasındaki buzları eritemeyen bir baba olarak, diğer çocukları Elyesa ve Eleysa’ya duyduğu sevgiyi “Benim iki tane evladım var Elyesa ve Eleysa. Onlar benim her şeyim. Hayatımın anlamları. Oğlum, kızım en güzel aşklarım onlar” diyerek dile getirmişti.

Emrah’ın bu sözlerinin ardından, Tayfun Erdoğan’ın durumu merak edildi. Bir sosyal medya sayfası, Tayfun’un Müge Anlı ve Seda Sayan’a başvurarak yardım istediğini ve “Ölmek üzereyim babama sarılmak istiyorum” dediğini öne sürdü.

Tayfun Erdoğan ise bu iddiaya sosyal medyadan tepki göstererek “Böyle haber yapılır mı babacım amaç ne? 2 prim mi illa peşine mi düşelim böyle haberlerin tabii Müge ablanın da işi gücü yok babamla bizim aramıza aracı olacak ban sen şu işe…” ifadelerini kullandı.

22 Oca 2024 - 13:16 - Magazin