Müge Anlı Mustafa Türel Kimdir? Mustafa Türel'in Birbirinden Habersiz 12 Çocuğu Olduğu İddiası Gündemde!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına biyolojik ailesini arayan Ahsen Nur, beklediği sonuca ulaştı. Ahsen Nur, babası Mustafa Türel ve kardeşleriyle yüz yüze geldi, ancak yaşananlar izleyicileri hayrete düşürdü. Baba Türel’in kendi çocuklarının sayısını hatırlayamaması, büyük bir eleştiri aldı. Mustafa Türel’in, olaylara karşı “Haberim yok!” şeklinde rahat bir tutum sergilemesi, izleyicilerin sinirlenmesine sebep oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında biyolojik ailesini bulmak için başvuran Ahsen Nur’un babası Mustafa Türel, gündeme bomba gibi düştü. Mustafa Türel hakkında, evlatlık verdiği, terk ettiği veya sattığı çok sayıda çocuğu olduğu iddia edildi. Peki, Mustafa Türel kimdir? Mustafa Türel’in hayatı, yaşadığı yer, yaşı ve yargılanma sebebi nedir? Mustafa Türel’in gerçekten kaç çocuğu vardır? İşte merak edilenlerin cevapları…

Müge Anlı Mustafa Türel Kimdir?

Mustafa Türel, Necmiye Güney'le yasak aşk yaşıyor. Söylentilere göre, Mustafa Türel, Necmiye Güney'i ve annesini sömürüyor. Necmiye Güney'den altı çocuğu olan Mustafa Türel, 2002 yılında da küçük bir kız çocuğunu taciz ettiği ortaya çıktı. 2001 yılında hakkında soruşturma açılan Mustafa Türel, o kız çocuğunu da gebe bırakıyor ve bir erkek çocuğu dünyaya geliyor. Programa katılanların ifadeleriyle Mustafa Türel'in çocuk sayısı durmadan artıyor.

Mustafa Türel Hakkında Suç Duyurusu 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir hafta boyunca gündemde olan kayıp çocuklar olayıyla ilgili olarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, baba Mustafa Türel için suç duyurusunda bulundu. Canlı yayında verilen bilgiye göre; Bakanlık, bugün baba Mustafa Türel hakkında "Aile hukukundan doğan yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden" dolayı suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın bunun yanı sıra; ortaya çıkan çocuklarla da görüşmek istedikleri ifade edildi.

Müge Anlı Mustafa Türel Kaç Çocuğu Var?

Ahsen Nur Yıldırım adlı genç kız, 21 yıl önce kendisini camii bahçesine terk eden ailesini aramak için Müge Anlı'nın canlı yayınına katılmıştı. Sonraki bölümlerde Ahsen Nur Yıldırım'ın kendisinden başka; bir kız kardeşinin komşularına verildiği, bir kardeşinin çeşmenin yanında dünyaya geldiği ve çok yaşamadan öldüğü, bir kardeşinin Almanya'ya gönderildiği, başka bir kız kardeşinin yurda bırakıldığı, bir kardeşinin daha doğduğu fakat eve dönmediği bunun yanında da annesinin 1998 yılında doğurduğu fakat kendi isteği dışında, doğum yaptığı hastanede terk ettiği bir oğlu bulunduğu, babasının resmi eşinden bir ağabeyi ve bir ablası olduğu ve tüm bu olaylar olurken annesinin yanında büyüyen ve zorlu bir çocukluk yaşayan bir ablası olduğu anlaşılmıştı.

Ayrıca gelen ihbar ve söylentiler arasında; Ahsen Nur Yıldırım'ın 2010 yılında gizli kalp rahatsızlığından ölen annesinin ve trafik kazasında hayatını kaybeden anneannesinin geçinmek için dilendikleri ve annesinin zihinsel sağlığının da iyi olmadığı bilgisi de mevcuttu.

22 Oca 2024 - 15:26 - Gündem