Gelin Evi Şeyma Saraylı Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (23 Ocak 2024)

Joker yapımın uzun yıllardır devam eden ve Türkiye’nin sevilen programlarından biri olan “Gelin Evi,” yeni katılımcıları ile ekranlarda olacak. Programa yeni katılanlardan biri olan Şeyma Saraylı, ilgi çekiyor. Gelin Evi Şeyma kimdir, Şeyma Saraylı’nın hayatı nasıldır? İşte bilgiler...

Joker yapımın sevilen programı “ Gelin Evi,” yeni sezonlarda da izleyicileri heyecanlandırıyor. Programın yeni katılanlarından biri olan Şeyma Saraylı, merak uyandıran bir isim. Gelin Evi Şeyma kimdir, Şeyma Saraylı’nın yaşamı hakkında neler biliyoruz?

Gelin Evi Şeyma Saraylı Kim?

Joker yapımın seçkin programı “Gelin Evi” her hafta izleyicilerin gözlerini kamaştırıyor. Bu sezonun yeni katılımcılarından biri olan Şeyma Saraylı, programın ekranlara gelmesini sabırsızlıkla bekliyor.

22 yaşında bir İzmirli olan Şeyma Saraylı, programa genç bir kadın olarak katılıyor. Yaşının küçük olmasına rağmen, radyoterapi bölümünü başarıyla bitirmiş olan Saraylı, akademik kariyeriyle de ilgi çekiyor. Ayrıca, 1 yıldır evli olan Saraylı, Gelin Evi serüvenine başlıyor.

Şeyma Saraylı’nın programda nasıl bir performans sergileyeceği ve evlilik hayatı nasıl ilerleyeceği, izleyicilerin merak ettiği konular arasında. Programın yeni bölümlerinde Şeyma Saraylı’ya neler olacak, izleyicileri bekleyen sürprizler neler, bunların hepsi merakla izlenecek.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

“Evli ve Mutlu” programı, “Evlilikte Mutlu Olmak” temasıyla hazırlandı. Haftanın sonunda 50 bin TL’lik büyük ödül için heyecanlı dakikalar yaşanacak. Her gün evinde ağırladığı gelinlerle eşi arasında yapılan ilişki testinde başarılı olan gelinlere çil çil altın ödülleri takılacak.

Bunun yanı sıra, hafta içinde ev hanımlığıyla ilgili beceri oyunlarını kazanan gelinler sürpriz hediyeler kazanacak. Mutfakta gösterdikleri yeteneklerden geleneklere kadar birçok alanda rekabet edecekler. Her gün farklı bir evde misafir olacak beş yeni gelin, evlilik süreçleri, beceri oyunları ve ilişki testleriyle haftanın sonundaki büyük ödülü kapmak için mücadele edecekler.

23 Oca 2024 - 12:02 - Kadın