Şahane Hayatım 12. Bölüm İzle! Şahane Hayatım Son Bölüm Full İzle

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizi Şahane Hayatım 12. bölümü ile Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Şahane Hayatım’da bu hafta Onur, Melisa’nın kocası Ahmet’in ortaya çıkmasıyla yalanlarla dolu bir hayat yaşadığını anlar… Hikayesiyle izleyenleri her bölüm heyecanlandıran ve meraklandıran dizi Şahane Hayatım, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle kaçırılmayacak.

Fox Tv’de Çarşamba akşamları ekrana gelen Şahane Hayatım yeni bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Şahane Hayatım’ın oyuncu kadrosunda Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu ve Timur Acar gibi usta isimler yer alıyor. Şahane Hayatım’da Aysel, Şebnem’i geçmişinden gelen bir sırla vurmak ister. Seda ve Harun’un kendisine yardımcı olmadığını gören Aysel, Şebnem’in geçmişini araştırmaya devam eder…

Şahane Hayatım 12. Bölüm Full İzle 

Melisa’nın eşi Ahmet ortaya çıkınca Onur, yalanlarla dolu bir hayat sürdüğünü anlar. Aysel, Şebnem’in geçmişini kullanarak ona zarar vermeye niyetlidir. Seda ve Harun’dan beklediğini bulamayan Aysel, Şebnem’in geçmişini didiklemeye devam eder.

Bu arada Mesut ve Şebnem arasındaki yakınlaşmayı gören Onur kıskançlıktan çılgına döner. Melisa ise Onur’u kontrol altına alacak planını hazırlamıştır. Selo, Mesut hakkında Şebnem’i baskı altına almaya devam ederken Şebnem kendini köşeye sıkışmış hisseder.

Şebnem, beklenmedik bir şekilde Mesut’un yanına gider ve ona her şeyi açıklar. Şebnem’in hayatı bundan sonra nasıl olacaktır? Şahane Hayatım 12. bölümüyle 24 Ocak çarşamba saat 20.00’de!

Şahane Hayatım Oyuncuları 

Şahane Hayatım dizisinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu rol alıyor.

24 Oca 2024 - 16:20 - Gündem