Gelin Evi Cansu Meşe Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (25 Ocak 2024)

Gelin adaylarının evlerini ve düğün hayallerini ekrana getiren Gelin Evi, izleyicilerin ilgisini kazanıyor. Programın son dönemdeki gözdesi ise Cansu Meşe oluyor. Cansu Meşe, bu başarılı ve güzel gelin adayı kimdir ve nasıl bir hayatı vardır? Amasya’nın kültürünü ve doğasını yansıtan Cansu’nun hikayesini sizler için derledik…

Gelin adaylarının evlerini ve düğün planlarını gösteren Gelin Evi, televizyonun popüler yarışmalarından biri. Programın son zamanlarda öne çıkan yıldızı ise Cansu Meşe. Cansu Meşe, bu başarılı ve güzel gelin adayı hakkında neler biliyoruz ve Gelin Evi’nde nasıl bir performans sergiliyor?

Gelin Evi Cansu Meşe Kim?

Cansu Meşe, 29 yaşında, Amasya’lı bir ev hanımıdır. Programda, evliliğinin ilk yedi ayını ve günlük rutinini izleyicilerle içtenlikle paylaşıyor. Onun samimi ve sıcak tavırları, izleyicilerin gönlünü kazanmakta ve evlilik macerasını zevkle izlemelerine neden olmaktadır.

Cansu, programda Amasya’nın tarihi ve kültürel mirasını ve geleneklerini göstererek, izleyicilere hem keyifli vakit geçirtmekte hem de yöresel güzellikleri tanıtmaktadır.

Onun evlilik öncesi ve sonrası yaşamı, Gelin Evi’nin formatına yeni bir renk katmakta ve izleyicilerin ilgisini çekmektedir.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Show TV’nin popüler yarışma programı “ Aslı Hünel ile Gelin Evi”nde heyecan dolu bir gün izleyicileri karşılıyor. Gelinler, büyük ödül için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 7 aylık evli, 29 yaşındaki Cansu Meşe’nin evine misafir olunacak. Cansu Gelin’in çeyizleri gösterilecek, düğün fotoğrafları incelenecek, ev dekorasyonu ve sofrası tüm ayrıntılarıyla ele alınacak.

Bunun yanı sıra her gün ev sahibi gelin ve eşi arasında gerçekleştirilen ilişki testini kazanan gelinlere altın, 5 gelinin ev hanımlığı becerilerini ortaya koyduğu oyunu kazananlara ise sürpriz hediyeler takdim edilecek.

Aslı Hünel ile Gelin Evi, yeni bölümüyle 25 Ocak Perşembe günü saat 12.30’da Show TV’de sizlerle!

25 Oca 2024 - 11:41 - Kadın