Esra Erol Haluk Bey Kimdir? Esra Erol'da Haluk Bey Uygunsuz Linke Tıkladı, Karısı Boşanma Davası Açtı!

Esra Erol’da, ATV’nin en çok izlenen programlarından biri olmaya devam ediyor. Bu hafta programda Haluk Bey’in dramı izleyenleri etkiledi. Haluk Bey, istemeden bir linki açınca eşi Seval Hanım boşanmak istediğini söyledi. 5 yıllık evliliğini kurtarmak için Esra Erol’a başvuran Haluk Bey, eşi Seval Hanım’a duygusal bir şekilde son bir fırsat vermesini rica etti. Esra Erol’da bugün yaşananlar şöyle…

Esra Erol’da, ATV’nin en sevilen programları arasında yer alıyor. Bugün programda izleyenler yine büyük keyif aldı.

Esra Erol Haluk Bey Olayı Nedir?

Esra Erol’da, ATV’nin reyting rekortmeni programlarından biri. Bugün programda Haluk Bey’in yaşadıkları herkesi duygulandırdı. Haluk Bey, 5 yıllık evliliğine son vermek isteyen eşi Seval Hanım’ı ikna etmek için Esra Erol’un kapısını çaldı. Haluk Bey, eşinin boşanma sebebini şöyle açıkladı:

“Telefonda oyun oynarken bir linke bastım. Bilerek yapmadım. Sonra bana sürekli link gelmeye başladı. Tıkladıkça telefon numaram kaydedildi. Üyelik oluşturuldu. Bir türlü kurtulamadım. Birini silerken diğeri açıldı.”

Esra Erol, “Eşiniz bunları nasıl fark etti?” diye sorduğunda, Haluk Bey “Telefonumda şifre yok. Her zaman görünürde. Eşim bunları gördüğünde bana küstü. 1-1.5 ay boyunca aramız soğuktu. Eşime ne yaparsam yapayım affetmedi” dedi.

Eşi Seval Hanım’a “Nefesim” diye seslenen Haluk Bey, “Kuaföre gideceğim diyerek evden çıktı. Benden para aldı. Gittiğimde telefonunu çekmeceye bırakmış. Üzerine de not yazmış. Notta ‘Bu duruma dayanamıyorum.’ diye yazmış” dedi.

Sonra Seval Hanım canlı yayına katıldı. Eşine güveninin kırıldığını söyledi. Evliliğini bitirmeye kararlı olduğunu belirten Seval Hanım, “Davayı açtım, geri dönüş yok” dedi. Haluk Bey ise eşinden son bir defa daha şans isteyerek ağladı. 

25 Oca 2024 - 13:57 - Gündem