Netflix 2024 Yılında Yayınlacağı Film ve Dizileri Paylaştı! 2024'de Netflix'te Hangi Dizi ve Filmler Olacak?

Squid Game devam ediyor ve daha fazlası: Netflix, 2024’te ekrana getireceği dizi ve filmler için “cesur ve büyük” bir liste açıkladı ve rakiplerini “meydan okudu”.

Netflix, 2024 yılı için “cesur ve heyecan verici” bir içerik listesi paylaştı. Bu listede, hem yeni gözde yapımlar, hem de Squid Game ve Bridgerton gibi sevilen dizilerin yeni bölümleri yer alıyor. Bu liste, Netflix’in büyüme hızını sürdüreceğini gösteriyor. Şirket, şöyle dedi:

“Geçen yıl yaşadığımız grevler nedeniyle bazı projelerimizi ertelemek zorunda kaldık, ancak 2024 için harika ve cesaretli bir listemiz var.“

Netflix 2024'te Hangi Dizileri Yayınlacak?

Netflix, 2024 yılı için “heyecanlı ve cesur” bir içerik listesi duyurdu. Bu listede, hem yeni çıkan popüler yapımlar, hem de Squid Game ve Bridgerton gibi beğenilen dizilerin yeni sezonları bulunuyor. İşte listeden bir kısım şöyle:

 • The Diplomat Sezon 2

“Bir diplomatik kariyer görevlisi, uluslararası bir kriz sırasında İngiltere büyükelçisi olarak atandığı prestijli yeni işi ve başarılı bir politikacıyla sorunlu evliliği arasında sıkışıp kalır. Sınırsız seçenek, bitmeyen eğlence.”

 • Bridgerton Sezon 3

“Londra’nın seçkin sosyetesinde aşk ve mutluluk peşinde koşan sekiz yakın kardeşten oluşan Bridgerton ailesinin hikayesi. Julia Quinn’in çok okunan roman serisinden uyarlandı.”

 • Squid Game Sezon 2

“Bir çocuk oyunu serisine katılarak büyük bir para ödülü kazanma fırsatı sunulan boşanmış ve borç içindeki bir sürücü Seong Gi-hun, teklifi kabul eder ve gizemli bir yere gönderilir. Orada, kendisi gibi ağır borçları olan 455 diğer oyuncuyla karşılaşır.”

 • Empress Sezon 2

“Elisabeth, Franz’ın kalbini çalan ve onunla sürpriz bir evlilik yapan asi bir kadındır. Ancak bu evlilik onu Viyana sarayında tehlikeli oyunlar ve karanlık sırlarla dolu bir hayata sokar.”

 • Tour de France: Unchained Sezon 2

“Bu dizi, 2022 yılında gerçekleşen ve bisikletçilerin en büyük sınavı olan bisiklet yarışına katılan takımların yaşadığı acı ve mutlulukları anlatıyor.”

 • Love is Blind Sezon 6

“Bu sosyal deneyde, bekâr kadın ve erkekler birbirlerini görmeden önce aşık olup nişanlanıyorlar. Bu ilginç deneyin sunucuları ise Nick ve Vanessa Lachey.”

 • F1: Drive to Survive Sezon 6

“Formula 1’de her sezon nefes kesen bir mücadele yaşanıyor. Pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri, hem yarıştıkları hem de yaşadıkları hayatta hızın peşindeler.”

 • Full Swing Sezon 2

“Bu belgesel dizisi, zorlu bir yarışma sezonunda profesyonel golfçülerin hem pistte hem de pist dışındaki hayatlarını izleyiciye sunuyor.”

 • 3 Body Problem 

“Bir Çinli kadın, 1960’larda hayatını değiştiren bir seçim yapar. Bu seçim, günümüzde farklı bir boyutta yaşayan beş bilim insanını etkiler. Eski dostlar, evrenin kurallarının bozulduğu bir krizde insanlığı kurtarmak için tekrar birlik olurlar.”

 • Griselda 

"Bu dizi, gerçek hayatta yaşanmış olaylara dayanarak, Medellín’den kaçarak Miami’ye yerleşen ve burada uyuşturucu ticaretinin “Kraliçe"si olan Griselda Blanco’nun hayatını anlatıyor.”

 • The Gentlemen 

“Bu dizi, İngiltere’de kenevir ticareti yapan bir Amerikalının, işini elden çıkarmak isterken karşılaştığı zorlukları ve entrikaları konu alıyor.”

 • Eric 

"Bu dizi, oğlunu okula gönderdikten sonra ortadan kaybolan bir çocuğun babasının yaşadığı dramı anlatıyor. Vincent, New York’un en ünlü kukla sanatçılarından biri ve çocuklar için sevilen bir televizyon dizisi olan “Good Day Sunshine"ın da yaratıcısıdır.”

 • Avatar: Son Hava Bükücü

“Bu dizi, dört elementin ustası olması gereken bir çocuğun maceralarını anlatıyor. Avatar adı verilen bu çocuk, dünyayı saran savaşı bitirmek ve zalim bir düşmanı yenmek için elementleri kontrol etmeyi öğrenmelidir.”

Netflix 2024'te Hangi Filmleri Yayınlacak?

İşte Netflix'in 2024 yılında yayınlayacağı bazı filmler:

 • Back in Action,

Filmin türü aksiyon ve komedi ama konusu ne olduğu bilinmiyor.

 • Carry On, 

“Filmin türü gerilim ve konusu, bir yolcunun tehdidiyle Noel günü uçacak bir uçağa tehlikeli bir paket sokmaya çalışan Ulaştırma Güvenliği İdaresi’nde çalışan genç Ethan Kopek’in başına gelenler.”

 • Beverly Hills Cop: Axel F,

“Bir yakınının erken ölümünü aydınlatmaya çalışan Dedektif Axel Foley, kendini zenginlerin yaşadığı Beverly Hills’e geri gelmiş olarak bulur.”

 • Six Triple Eight

“Filmin adı Six Triple Eight ve konusu 2. Dünya Savaşı’nda sadece siyahi kadınlardan oluşan tek taburun kahramanlık öyküsü. Bu 855 kadın, savaşa katıldıklarında ne yapacaklarını bilmeden gittiler ama çok geçmeden hayatlarının en büyük işini yapmaya başladılar.”

25 Oca 2024 - 15:31 - Yaşam