Mahsun J İzle! Mahsun J Dizi 1. Bölüm Full İzle

İllegal Hayatlar filmiyle tanınan Mahsun Karaca, Mahsun J. adlı yeni bir diziyle GAIN’de izleyiciyle buluşacak. Dizinin başrol oyuncusu, Röportaj Adam Youtube kanalıyla ünlenen Mahsun Karaca. Mahsun J. dizisi, 26 Ocak’ta GAIN’de yayınlanmaya başlayacak.

Mahsun Karaca, Röportaj Adam Youtube kanalıyla ün kazandığı videoların ardından İllegal Hayatlar filmiyle beyazperdeye adım attı. Film, 650 binden fazla kişi tarafından izlendi. Mahsun Karaca, şimdi de Mahsun J. adlı yeni bir diziyle GAIN’de seyirci karşısına çıkacak.

BKM Mutfak’ın yapımcısı olduğu dizi, hayatlarından tatmin olmayan insanların arasında mutluluğun peşinde koşan Mahsun ve en yakın dostu Leyla’nın maceralarını anlatıyor. Dizi, 26 Ocak’ta GAIN’de başlıyor.

Mahsun J Konusu 

Mahsun J., para uğruna neler yapabileceklerini merak eden bir çağdaş zaman öyküsü. Dizide, hayatlarından tatmin olmayan insanların arasında Mahsun ve en yakın dostu Leyla’nın komik ve ilginç maceraları anlatılıyor. Mahsun J., mutluluğun peşinde koşan iki arkadaşın hikâyesini GAIN’de seyirciyle paylaşacak.

Mahsun J Oyuncuları 

Mahsun J. dizisi, Gibi dizisinin ilk iki sezonunun yönetmeni Ömer Sinir tarafından yönetiliyor. Dizinin senaristi ise Oğünç Ersöz. Dizinin başrol oyuncusu Mahsun Karaca, Mahsun J. karakterini canlandırıyor. Dizide Mahsun Karaca’ya Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi ve Ayça Damgacı gibi oyuncular eşlik ediyor.

Mahsun J Ne Zaman?

İllegal Hayatlar filmiyle ünlenen Mahsun Karaca, Mahsun J. adlı yeni bir diziyle GAIN’de seyirciyle buluşacak. Dizinin çekimleri tamamlandı. Dizinin yapımcısı BKM Mutfak. Mahsun J. dizisi, 26 Ocak Cuma günü (bugün) GAIN’de başlıyor.

Mahsun J Fragman

26 Oca 2024 - 11:41 - Gündem