Gelin Evi Hasret Camgöz Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (26 Ocak 2024)

Televizyonun en popüler ve beğenilen programlarından biri olan Gelin Evi’nde yarışan gelinlerden biri olan Hasret’in hayatı çok ilgi çekiyor. Acaba Gelin Evi’nin yarışmacısı Hasret Camgöz kim, nereden, kaç yaşında? İşte sizin için tüm ayrıntıları bulduk!

Televizyonun sevilen programı Gelin Evi, izleyicilerle buluştuğu günden beri büyük bir beğeni topladı. Program, aşkın ve ilginç hikayelerin birleştiği bir yer olarak izleyicilerin çok ilgisini çekiyor. Programın yıldızlarından biri olan Hasret Camgöz, izleyicilerin merak ettiği önemli kişilerden biri oldu. Acaba Gelin Evi’nin Hasret Camgöz’ü kim, nereden, kaç yaşında? İşte sizin için tüm ayrıntılar…

Gelin Evi Hasret Camgöz Kimdir?

Gelin Evi programı, izleyicileri aşkın ve sıra dışı hikayelerin olduğu bir dünyaya davet ediyor. Programda yarışan gelinlerden biri olan Hasret Camgöz, gençliğinin verdiği enerji ve neşeyle Gelin Evi’ne canlılık getiriyor. Hasret, Ordulu bir gençle evli olan bir ev hanımı. Yarışmada rakiplerine karşı kaç puan alacağı merak ediliyor.

Gelin Evi’nin her bölümünde, yarışmacılar evlilik maceralarını paylaşıyor, rekabet ediyor ve duygusal anlar yaşıyor. Hasret Camgöz de kendi evlilik macerasını diğer gelinlerle ve izleyicilerle paylaşacak.

Gelin Evi’nin bu haftaki yarışmacısı Hasret Camgöz’ün evlilik hikayesi ve performansı, izleyicilerin gözünü ekrandan ayırmayacak. Yarışma sonunda Hasret Camgöz, rakiplerinden ne kadar puan aldığıyla belirlenecek ve bir sonraki hafta yarışmaya devam edebilmek için çabalayacak.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Show TV’nin sevilen yarışma programı ‘ Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde haftanın son günü çok heyecanlı! 50 Bin TL değerindeki büyük ödülü alacak gelin kim olacak? Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 23 yaşında, 40 günlük evli olan Hasret Camgöz’ün evine gidilecek. Hasret Gelin’in evinin dekorasyonu, konukseverliği, sofrasının sunumu, çeyizinin içeriği ve düğününün nasıl geçtiği ele alınacak.

Bunun yanı sıra her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın, 5 gelinin ev hanımlığı becerilerini gösterdiği oyunu kazananlara ise sürpriz hediyeler dağıtılacak. Aslı Hünel ile Gelin Evi, yeni bölümüyle 26 Ocak Cuma günü saat 12.30’da Show TV’de sizleri bekliyor!

26 Oca 2024 - 13:23 - Kadın