Kızıl Goncalar 4. Bölüm İzle! Kızıl Goncalar Son Bölüm Full İzle

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Kızıl Goncalar 4. bölümüyle ekrana geldi. 29 Ocak Pazartesi günü yayınlanan Kızıl Goncalar yeni bölümde Cüneyd’in Vaktı Vifak kararıyla birlikte gizemli geçmişi ortaya çıktı. Zeynep’in başına gelenleri görünce şaşkına döndü. Feyza ise Cüneyd’le nikah masasına oturacağını düşünürken nikah şahidi olunca yıkıldı. İşte Kızıl Goncalar 4 bölüm full izleme linki…

Özgü Namal, Özcan Deniz, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk, Asiye Dinçsoy, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş gibi oyuncuların rol aldığı Kızıl Goncalar dizisi yeni bölümüyle ekrana geldi. 29 Ocak Pazartesi günü Fox TV yayın akışında yer alan Kızıl Goncalar yeni bölümü izleyenleri heyecanlandırdı. Kızıl Goncalar son bölüm sonrasında yeni bölüm özeti merak edildi. 

Kızıl Goncalar 4. Bölüm Full İzle 

Fox TV’de bu akşam saat 20.00’de ekrana gelen Kızıl Goncalar 4. bölümde heyecan doruktaydı. Levent, Zeynep’i kurtarmak için harekete geçti ancak beklenmedik bir engelle karşılaştı. Meryem, kızının eğitim hayalini gerçekleştirmek isterken Naim’in ve Faniler Tarikatı’nın Zeynep üzerindeki emellerini fark etti.

Naim, tarikatta yükselmek için Arif’i hedef aldı. Meryem, kızını kurtarmak için Levent’ten yardım istedi. Cüneyd’in kararsız tavırları amcası Sadi Hüdayi’yi endişelendirirken Cüneyd için evlilik zamanı geldi. Cüneyd’in Feyza ile evlenerek tarikatın geleceğini sağlaması gerektiği anlaşıldı. Hasna ve kızı Feyza’nın niyetlerini öğrenen Sadi Hüdayi, onlara karşı tedbir aldı. Kızıl Goncalar 4. bölümde Cüneyd ve Zeynep için dergahta evlilik töreni yapıldı.

Meryem’in evliliğe onay vermesi herkesi şoke etti. Meryem ve Levent, Zeynep’i Suavi’nin de desteğiyle yurtdışına eğitime göndermek için plan yaptı. Cüneyd, Zeynep ile yeni bir hayata başladığını düşünürken geçmişten gelen sürprizler onu rahat bırakmadı. Bu akşam Kızıl Goncalar 4. bölümde neler olacak, kaçırmayın.

Kızıl Goncalar Oyuncuları 

  • Özgü Namal

  • Özcan Deniz

  • Mina Demirtaş

  • Erkan Avcı

  • Selen Öztürk

  • Asiye Dinçsoy

  • Mert Yazıcıoğlu

29 Oca 2024 - 17:01 - Gündem