Gelin Evi Sedanur Camcı Kimdir? Aslı Hünel ile Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (30 Ocak 2024)

Aslı Hünel İle Gelin Evi 30 Ocak 2024 Salı günü yeni bölümüyle Show TV’de. Haftanın ikinci günü yarışan Sedanur Camcı kimdir? Rakipleri ona ne kadar puan verecek

Aslı Hünel İle Gelin Evi” programının sunucusu olan ünlü şarkıcı Aslı Hünel’in karşısına çıkan yarışmacılardan biri Sedanur Camcı oldu. Sedanur Camcı, kim olduğuyla ilgili merak uyandırdı.

Sedanur Camcı Kimdir?

19 yaşında ve 6 aylık evli olan Sedanur Camcı, Gelin Evi yarışmasının genç yarışmacıları arasında yer alıyor.

Edirne’li bir ev hanımı olan Sedanur Camcı, Aslı Hünel’in sunumuyla ekrana gelen programda, yaşına rağmen tecrübeli ve iddialı bir gelin olarak dikkat çekiyor. Sedanur Camcı, Edirne’nin kültürünü ve geleneğini yarışma ortamında göstermeyi amaçlıyor.

Sedanur, Aslı Hünel ile birlikte Gelin Evi yarışmasını renklendirmeyi planlıyor. İzleyiciler, genç yarışmacının nasıl bir performans sergileyeceğini ve yarışma boyunca neler yaşayacağını merakla takip ediyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle

Hafta sonunda büyük ödül olan 50 bin TL’yi kazanacak gelin belli olacak. Her gün evinde ağırladığı gelinlerle eşiyle birlikte ilişki testine giren ev sahibi gelin, çil çil altın kazanma şansı yakalayacak. 5 gelinin ev hanımlığı becerilerini ölçen oyunu kazananlar ise sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Mutfakta, gelenekte ve her alanda rekabet edecek yeni evli gelinler, bu programı kaçırmayın. Evlenme teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha neler neler bu muhteşem programda sizleri bekliyor. Her gün farklı bir evde misafir olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın için mücadele ediyor.

30 Oca 2024 - 11:57 - Kadın