Aile 30. Bölüm İzle Aile Son Bölüm Full İzle! Aile Final Bölümü İzle

Show TV’nin Aile dizisi sona erdi. 30 Ocak Salı akşamı yayınlanan aile 30. bölümde Devin, “Bırakma Beni” dedi. Aile dizisinin büyük finalinde Devin doğum yaparken hayatını kaybetti. Aslan, “Her şey yoluna girecek sevgilim. Devin! Deviiinn” diye çığlık attı. Aile 30. bölüm full izleme linki burada.

Aile dizisi 30 Ocak Salı akşamı son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Show TV’nin sevilen dizisi Aile’de final bölümünde Devin’in dramı herkesi gözyaşlarına boğdu. Aile 30. bölüm izle ekranında Devin’in hayatını kaybettiği sahne izleyenleri şoke etti. Aile final bölümü izle ekranında Devin ve Aslan’ın mutlu sona ulaşacağı umuduyla bekleyenler hayal kırıklığına uğradı. Aile final fragman izleyenler Devin’in ölümüne tanık oldu. Cihan Soykan’ın ardından Devin’i de kaybeden Hülya Soykan büyük acı yaşadı. Aile dizisi neden final yaptı? Aile final bölümü full izle ekranı burada.

Aile 30. Bölüm Full İzle 

Aile dizisi 30 Ocak Salı akşamı son kez izleyicilerle buluştu. 30. bölümde ekranlara veda eden Aile dizisi final bölümünde izleyenleri hüzne boğan sahneler yaşandı. Aile 30. bölümde Seher babaannenin ardından Cihan Soykan’ı da kaybeden Soykanlar büyük yıkım yaşadı.

Aslan ve Devin’in hayalini kurduğu gün geldi. 30 Ocak Salı akşamı final bölümü yayınlanan Aile 30. bölüm izle ekranında Bedri ve Yağmur’un düğününden çıktıkları anda saldırıya uğrayan Soykanlar büyük bir sınav verdi. Devin’e ulaşamayan Aslan hastaneye koştu. Babalık sevinci ile eşinin ölüm tehlikesi arasında kalan Aslan büyük bir çaresizlik içindeydi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer gibi ünlü isimlerin rol aldığı Aile final bölümünde Devin’in doğumhanede hayatını kaybedeceği ihtimali izleyicileri şaşırttı. Aile final bölümü bu akşam saat 20.00’da izleyicilerle buluştu.

Aile Final Mi?

Aile dizisi oyuncuları ve hikayesi ile izleyicileri etkiledi. Dizinin ana karakterleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya tarafından canlandırılıyor.

Dizi 30. bölümde ekranlara veda ediyor. Final bölümünde Devin’in doğumhanede yaşadıkları ve Aslan’ın acı dolu bakışları izleyenlerin ilgisini çekti.

Aile Final Fragman

30 Oca 2024 - 16:48 - Gündem