Gelin Evi Canan Şevik Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (31 Ocak 2024)

Aslı Hünel’in sunumuyla ekrana gelen “Gelin Evi” programı, izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Programın yarışmacılarından biri olan Canan Şevik, kim olduğu merak ediliyor.

Sunuculuğunu Aslı Hünel’in yaptığı “ Gelin Evi” programı, izleyicileri ekran başına kilitliyor. Programda yarışanlardan biri olan Canan Şevik, hakkında merak uyandırıyor.

Gelin Evi Canan Şevik Kim?

Canan Şevik, Gelin Evi yarışmasına katılan iddialı yarışmacılardan biridir. 35 yaşında, 4 yıllık evli ve Tekirdağ’da butik işleten bir girişimcidir.

Canan, işinde başarılı ve deneyimli biri olarak hem evliliğine katkı sağlamayı hem de Aslı Hünel ile birlikte izleyicilere keyifli anlar sunmayı amaçlıyor. Tekirdağ’ın kültürünü ve güzelliklerini yansıtan Canan Şevik, Tekirdağlı bir işletmeci olarak ilgi görüyor.

Canan gelin, 4 yıllık evli olduğu için Gelin Evi yarışmasına katılmaya karar vermiştir. Canan Şevik’in yarışma performansı ve rekabetçi tavrı izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Show TV’nin sevilen yarışma programı “Aslı Hünel ile Gelin Evi”nde rekabet kızışıyor. Beş gelin, evlerinin her köşesini, sofralarını, çeyizlerini, düğünlerini ve balayılarını puanlamak için yarışıyor. Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin yeni bölümünde; 35 yaşında, 4 yıldır evli olan Canan Şevik’in evine misafir olunuyor. Canan Gelin’in düğün anılarını paylaşıyor, evinin dekorasyonu ve sofrasıyla ilgili yorumlar alıyor.

Canan Gelin, çeyizi ve sürpriz ağırlamasıyla rakiplerini etkilemeye çalışıyor. Peki, diğer gelinlerden ne kadar puan toplayacak? Bunun yanı sıra her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın, beş gelinin ev hanımlığı yeteneklerini ölçen beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler dağıtılıyor. Aslı Hünel ile Gelin Evi, yeni bölümüyle 31 Ocak Çarşamba günü saat 12.30’da Show TV’de sizi bekliyor!

31 Oca 2024 - 12:20 - Kadın