Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel Programının İlk Konuğu Kim Olacak? Oğuzhan Uğur Duyurdu!

Oğuzhan Uğur'un gerçekleştirdiği Mevzular Açık Mikrofon programı 2023 Cumhurbaşkanlık seçimine, özel programlarıyla damga vurmuştu. Uğur, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimle için de Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel programının yapılacağını açıklamıştı. Peki, Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel programının ilk konuğu kim olacak?

Oğuzhan Uğur’un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon programı, 2023 Cumhurbaşkanlık seçimine yönelik özel yayınlarıyla büyük ilgi görmüştü. Uğur, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde de Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel programını duyurmuştu. Acaba, Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel programında ilk olarak kimle konuşacak?

Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel Programının İlk Konuğu Kimdir?

Bu sene yerel seçimler için yapılacak olan bu programın yine büyük ses getirmesi bekleniyor. Oğuzhan Uğur sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel programının ilk konuklarını duyurdu. 

Uğur yapmış olduğu paylaşımda CHP Ankara Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu, Bolu Belediye Başkan Tanju Özcan, İyi Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu ve Zafer Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Azmi Karamahmutoğlu isimlerinin ilk konukları olacağını açıkladı.

Oğuzhan Uğur yapmış olduğu paylaşımda şu sözlere yer verdi:

"M.A.M. Yerel Seçim Özel Başlıyor! İlk konuklarımızın afişleridir. Siz de katılıp soru sormak isterseniz, @BabalaTv hesaplarındaki başvuru postlarını takip ediniz."

Mevzular Açık Mikrofon Seçim Özel programının ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Program artık Youtube platformunda değil, GAİN'de yayınlanacak.

Mevzular Açık Mikrofon Nedir?

Mevzular: Açık Mikrofon, BaBaLa TV’nin youtube kanalında 4 Ağustos 2022’den itibaren yayınlanan bir siyaset programıdır. Program, Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ın bir benzeri olarak tasarlanmıştır. Programın fikir babası Şahan Gökbakar’dır. Programın ana hedefi, siyasetçileri konuk ederek, halkın ve gençlerin siyasetçilere sormak istedikleri her şeyi sormasına olanak tanımaktır. Böylece gençler, siyasetçilerle doğrudan iletişim kurarak, aklındaki sorulara cevap bulabilirler.

BaBaLa Tv, youtube kanalı daha önce ünlülerle sohbet videoları yayınlarken, şimdi siyaset programı yapması izleyicileri şaşırtmıştı. Ancak izleyiciler zamanla bu değişime alışarak, programı ilgiyle takip etmeye başladılar. Hatta kanalın yayınladığı videolar youtube trendler kategorisinde birinci sıraya yerleşti.

Seçimlere yaklaşılması ve Türkiye’deki siyasi gündemin hareketlenmesi, insanların siyasete ve siyasi liderlere olan ilgisini artırdı. Program, siyasi liderlerin görüşlerini, stratejilerini ve fikirlerini anlamayı ve tanımayı kolaylaştırır. İzleyicilere de siyasete dair yeni bir perspektif sunar.

05 Şub 2024 - 10:48 - Siyaset