Ankaralı Batman Sokağa İndi, Görenler Fotoğraf Çekti! Ankaralı Batman Ali Efe Arslan Kimdir?

Çizgi Film ve Animasyon Bölümü’nde okuyan Ali Efe Arslan, Başkent’te Batman kılığına giriyor. Çizgi roman kahramanı Batman’e hayran olan Arslan, kostümüyle sokaklarda geziyor.

Çizgi Film ve Animasyon Bölümü’nde eğitim gören Ali Efe Arslan, çizgi roman kahramanı Batman’e hayranlığından dolayı haftada üç gün Başkent’te Batman kostümü giyiyor.

Ankaralı Batman Kimdir?

Anadolu Ajansı’na konuşan Ali Efe Arslan, çocukluğundan beri çizgi roman kahramanı süper kahraman Batman’e hayran olduğunu, bu yüzden çizgi film ve animasyon okuduğunu söyledi.

Süper kahraman gibi olmayı istediğini dile getiren Arslan, “Bu amaçla Batman kostümü yaptım. Hazır olanlar çok pahalı olduğu için kendim tasarladım ve 8 bin liraya maloldu. Pelerinimi teyzemle diktim.” diye anlattı.

Çizgi roman kahramanının şehri Gotham olduğunu hatırlatan Arslan, haftanın 3 günü kostümüyle Başkent sokaklarında gezdiğini ifade etti.

Arslan, “Kostümü giyince kendimi bambaşka biri gibi hissediyorum, çok eğleniyorum. Normal hayattaki ben ile kostümlü ben arasında çok fark varmış gibi geliyor.

Sıradaki Hedefi Batmobil Tasarlamak

Arslan, kendisini görenlerin çok hayret ettiğini, herkesin fotoğraf çekilmek için yanına geldiğini, bu ilgiye sevindiğini söyledi.

En çok Batman’in arabası Batmobil hakkında soru geldiğini dile getiren Arslan, “Şu anda toplu taşıma kullanıyorum. Param olursa arabayı da kendim yapacağım ve Başkent sokaklarında o arabayla dolaşacağım.” diye konuştu.

Ankaralı Batman İnstagram

Başkent Üniversitesi’nde Çizgi Film ve Animasyon okuyan Ali Efe Arslan, kendi şehrini savunmaya adanmış bir kara şövalye kimliğiyle tanınıyor.

İnstagram’daki takipçileri onu 06_batmann kullanıcı ismiyle biliyor.

08 Şub 2024 - 14:08 - Gündem