İnci Taneleri 3. Bölüm İzle! İnci Taneleri Son Bölüm Full İzle

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp oynadığı İnci Taneleri dizisi bu akşam 3. bölümüyle izleyiciyle buluşuyor. İlk iki bölümüyle reytinglerde birinci olan İnci Taneleri’nde bu hafta Azem, Dilber’in gizlediği büyük sırrı öğrenir ve Dilber’in ona yalan söylediğine çok kızar…

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve oynadığı “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” dizisi perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Azem Yücedağ’ın hayata bağlanma mücadelesini anlatan dizi İnci Taneleri 3. bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Dizide bu hafta geçmişle yüzleşmeye devam eden Azem, Erman’ın aramasıyla yeniden umut duyar. Dilber’in çağrısıyla Kasım ve Azem, onun peşine takılırlar. Neşeli başlayan gece beklenmedik olaylarla, ne yazık ki kötü sonlanacaktır…

İnci Taneleri 3. Bölüm Full İzle 

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp oynadığı “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” dizisi perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Azem Yücedağ’ın hayata bağlanma mücadelesini anlatan dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Dilber’in gizlediği büyük sırrı öğrenen Azem, Dilber’in ona yalan söylediğine çok kızar. Bu arada Cihan mahallede kendi gücünü göstermenin peşindedir. Piraye ise hem iş hem de Ayça ile sorunlar yaşar. Geçmişle yüzleşmeye devam eden Azem, Erman’ın aramasıyla yeniden umut duyar.

Dilber’in çağrısıyla Kasım ve Azem, onun peşine takılırlar. Neşeli başlayan gece beklenmedik olaylarla, ne yazık ki kötü sonlanacaktır. “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” dizisinin başarılı oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan’ın yanı sıra Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan rol alıyor.

Herkesin 'inci’li bir hikayesi olduğu projenin yönetmenliğini ise Şenol Sönmez yapıyor. “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

İnci Taneleri 3. Bölüm Fragmanı

08 Şub 2024 - 16:24 - Gündem