Yemeği Bedavaya Getirmeye Çalışan Tiktok Fenomeni Kimdir? Hangi Ünlü Şeften Tokat Gibi Yanıt Aldı?

Bir TikTok fenomeni, yediği içtiği her şeyi bedavaya almak istediği için restoranda hesap ödemeyi reddetti. Reklam yaptığını iddia ederek hesaptan sıyrılmaya çalışan kadın, mekanın şefinin verdiği cevapla mahcup oldu. Kadının başına gelenler sosyal medyada yayılarak gündem oldu.

Restoranda yediklerini ödemek istemeyen kadın TikTok’ta takipçisi olduğunu ve reklam yaptığını iddia etti. Şefin kadına verdiği cevap sosyal medyada gündem yaratırken kadın da mahcup oldu.

"Dilenci Gurme" Lakaplı Tiktok Fenomeni Kimdir?

Bir kadının “Ben TikTok fenomeniyim, reklamınızı yapıyorum” deyip işletmecilerden hesap ödememek için ısrar ettiği ve rezil olduğu video sosyal medyada gündem oldu.

Bazı sosyal medya fenomenleri, bedavacılık yapmak için gittikleri tatilden, restoranlarda hesap ödemekten vazgeçiyor. TikTok’ta fenomen olduğunu iddia eden bir kadın da gittiği yerde yediklerini içtiklerini ödemek istemedi. Garsona yayın yaptığını ve reklam yaptığını söyledi. Suçunu takipçilerine yükleyerek kullanıcıların “Reklam yaptın, ücret ödeme” dediğini öne sürdü.

Tiktok Fenomeni Berivan, Hangi Ünlü Şefin Restoranına Gitti?

MasterChef Gamze’nin restoranına giden Berivan, TikTok uygulamasında canlı yayın yaparak yemeğini yedi. Diğer restoranlarda yaptığı gibi canlı yayınlarıyla reklam yaptığını iddia eden Berivan, yemeği bedavaya almak istedi. Birçok kez bedavacılık yaparak ün kazanan TikTok yayıncısı, şef Gamze Tosun’un karşısına çıkınca bu sefer istediği yanıtı bulamadı.

Şef Gamze Tosun, Berivan’ın sorusunu “Reklam yapmana gerek yok” diyerek cevapladı ve sosyal medyada gündem haline geldi. Canlı yayın sırasındaki duruşuyla çok beğenilen şef Gamze Tosun, TikTok yayıncısını şaşırttı. Yemeğini bitirip mekandan çıkan Berivan, diğer restoranlardan farklı olarak bu sefer yediği yemeğin parasını vermek zorunda kaldı.

Yemeği Bedavaya Getirmeye Çalışan Tiktok Fenomeninin Eski Videoları Ortaya Çıktı

Bir köftecide yediği yemeği bedavaya almak isteyip restoran şefinin cevabıyla rezil olan kadın sosyal medyada ‘Dilenci gurme’ olarak anılmaya başlandı. Bugün ‘Dilenci Gurme’ lakaplı kadının başka bir videosu daha ortaya çıktı. Videoda bu sefer bir tatlıcıya giden kadın pasta siparişi verip garsona, “Bu arada reklamınızı yapabilirim” diye teklif ediyor.

Garson yediği pastayı bedavaya almak isteyen kadının hayallerini bozarak, “Gerek yok. Reklama ihtiyacımız yok” diye cevaplıyor. Kadın ise hayalleri suya düşerek, “Ya bu ne? Kimsenin reklama ihtiyacı yok” diyerek durumu kurtarmaya çalışıyor.

Tiktok Fenomeni Berivan'a Eleştiri Yağmuru

O anlar sosyal medyada çok izlendi. Sözüm ona TikTok fenomeni kadın için kullanıcılardan “İzlerken utanç duydum” , “Bedavacılık yapmanın peşinde ne acı” gibi yorumlar yapıldı.

09 Şub 2024 - 10:46 - Gündem