Gelin Evi İlayda Aktan Kimdir? Gelin Evi Bu Hafta Kim Birinci Oldu? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (9 Şubat 2024)

Merakla takip edilen bir isim, İlayda Aktan! Peki, bu gizemli isim kimdir? Meraklıları için cevaplar burada. İlayda Aktan, gelin evlerinin en dikkat çekici konularından biri oldu. Onun hikayesi, ilgilenenleri tarafından sık sık araştırılan bir konu oldu. Kimdir, ne iş yapar, nereden gelir? İşte bu soruların cevaplarını topladık. İşte detaylar haberimizde...

Show TV’de hafta içi her gün izleyicileri ile buluşan ekranların neşeli gündüz kuşağı programı Aslı Hünel İle Gelin Evi’nde renkli anlarla yarışanlar ödüle, izleyiciler sohbete kavuşuyor. Haftanın birincisinin seçileceği yeni bölümde neler olacak?

Gelin Evi İlayda Aktan Kimdir?

Show TV’de izleyicileri ekran başına bağlayan Gelin Evi programı, bu hafta heyecanlı bir bölümle ekranlara geliyor.

Yarışmacı kadrosunda birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı programda, bu hafta ilgiyi üzerine toplayan isim İlayda Aktan oldu. 23 yaşında ve 11 aylık evli olan İlayda Aktan, Diyarbakır asıllı bir radyoloji teknikeri olarak ilgi çekiyor.

Gelin Evi’nin yeni bölümü, İlayda Aktan’ın performansıyla izleyicileri ekran başına çekmeye hazır görünüyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Her gün birbirinin evlerine gidecek beş yeni gelin, final günü 12 Çeyrek Altın’ı kapmak için rekabet edecekler. Ayrıca evine konuk olan gelin, kendisine uygulanan ilişki testini başarırsa 1 altın daha kazanma şansını elde edecek.

Mutfaktaki becerilerinden gelenek göreneklerine kadar her alanda mücadele etmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlenme teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha birçok şey bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine gidecek beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın için yarışıyor.

09 Şub 2024 - 11:47 - Kadın