Gelin Evi Pelin Öztürk Kimdir? Aslı Hünel İle Gelin Evi Bugünkü Bölüm İzle (12 Şubat 2024)

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde bu bölüm; 28 yaşındaki, 5 aydır evli Pelin Öztürk’ün evine misafir olacağız. Pelin Gelin’in çeyizinden sunumuna, ev dekorasyonundan düğününe kadar farklı kriterlerde puanlama yapacağız.

Show TV’nin sevilen yarışma programı ‘ Aslı Hünel ile Gelin Evi’ bu hafta Bursa’da ekrana geliyor. Programda 14 Şubat Sevgililer Günü haftasına özel eğlenceli dakikalar var. Kendilerine güvenen ve yetenekli 5 yeni gelin, kendi günlerinde eşleriyle birlikte mücadele edecek, keyifli oyunlar oynayacak. 

Gelin Evi Pelin Öztürk Kimdir?

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde bu bölüm; 28 yaşındaki, 5 aydır evli Pelin Öztürk’ün evine misafir olacağız.

Pelin Gelin’in çeyizinden sunumuna, ev dekorasyonundan düğününe kadar farklı kriterlerde puanlama yapacağız.

Aslı Hünel İle Gelin Evi Yeni Bölüm İzle 

Show TV’nin popüler yarışma programı ‘Aslı Hünel ile Gelin Evi’ bu hafta Bursa’da ekrana geliyor. Programda 14 Şubat Sevgililer Günü haftasına özel eğlenceli dakikalar var. Kendilerine güvenen ve yetenekli 5 yeni gelin, kendi günlerinde eşleriyle birlikte mücadele edecek, keyifli oyunlar oynayacak.

Haftanın birincisi, 50 Bin TL değerindeki büyük ödülü kazanacak! Ayrıca her gün ev sahibi gelin ve eşinin katıldığı ilişki testini kazanan gelinlere altın, 5 gelinin ev hanımlığı becerilerini ölçen oyunu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

12 Şub 2024 - 12:30 - Kadın