Yeni Dizi Yandaki Oda Fragmanı Yayınlandı! Yandaki Oda Oyuncuları? Yandaki Oda Konusu?

Star TV’nin yeni dizisi Yandaki Oda için ilk fragman yayınlandı. “Yandaki Oda” çok yakın bir zamanda seyircisiyle buluşacak. Dizinin senaryosu ve kadrosu çok beğeni topluyor.

Yandaki Oda dizisinin başrollerinde Şevval Sam ve Caner Cindoruk var. Dizinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı yapıyor. OMG Pictures yapımı olan Yandaki Oda dizisi yakında seyirciyle buluşacak.

Yandaki Oda Senaristleri Kim?

Yandaki Oda dizisinin senaryosu Mehmet Barış Günger, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı tarafından yazıldı ve yakın zamanda seyirciyle buluşacak. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı ve izleyicilerin ilgisini çekti.

Yandaki Oda Oyuncuları 

Yandaki Oda dizisinin oyuncu kadrosu çok güçlü. Şevval Sam ve Caner Cindoruk dışında Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Bülent Polat, Nezaket Erden, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal da dizide rol alıyor.

Yandaki Oda Konusu

Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ünlü bir sunucuyken kariyeri kötüye giden bir kadındır. Ülkenin tanınmış iş insanlarından Fikret Alabey (Caner Cindoruk) ile sürpriz bir evlilik yapar. Bu evlilik herkesi şaşırtır. Sevgi de Fikret de daha önce mutsuz evlilikler yaşamıştır. Şimdi yeni bir hayat kurmak isterler ama bu pek de kolay olmaz.

Çünkü evlendikleri için çok farklı aileleri de bir arada yaşamak zorunda kalırlar. Birbirine tamamen ters olan bu iki ailenin aynı evde yaşaması, Sevgi ve Fikret’in umduklarından daha büyük problemler çıkarır, özellikle de bu evliliğe karşı çıkan anneleri ve yan odalarda kalan çocukları; Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale (Derya Pınar Ak)…

Yandaki Oda Nerede Çekiliyor?

Yandaki Oda dizisinin çekimleri nerede yapıldığı konusunda henüz net bir bilgi verilmemiştir. Fakat, dizinin ilgi görmesiyle birlikte, çekim mekanları ve prodüksiyon ayrıntıları da izleyicilerin ilgisini çekmeye başlamıştır.

Yandaki Oda Ne Zaman Başlıyor?

Yandaki Oda dizisinin ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz kesin bir tarih yok. Dizi, Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yandaki Oda Fragman

13 Şub 2024 - 10:49 - Gündem